niedziela, 3 listopada 2013

Moda ma wiele twarzy

Od kilku lat systematycznie spotykam się z młodymi dziewczętami, które interesują się nowinkami modowymi, znajdują ubrania w przeróżnych miejscach, same szyją, prowadzą blogi.
Pamiętam pierwsze spotkanie, kiedy oczekiwałam oryginalnych panienek, wyszukanych kolorystycznych połączeń, niespotykanej na ulicach mody czy wręcz dziwactwa a zobaczyłam dziewczynki w wieku szkolnym, nie wyróżniające się specjalnie ubiorem. Tak przyznaję, przez pierwsze minuty spotkania byłam rozczarowana, na szczęście dziewczyny dostały temat, zaczęły przygotowywać stylizację i... Okazało się, że każda ma inną wizję i swoje osobiste podejście do tematu. Wyczarowane kreacje, fryzury i makijaż były różne, wiele z nich bym nie ubrała, o wielu nawet bym nie pomyślała, że można je tak zestawić, a dziewczyny wyglądały świetnie! Po spotkaniu, przeglądając zdjęcia zrozumiałam, że właśnie w różnorodności tkwi siła i piękno. Otworzyły mi się oczy na modę i jej wiele odmian. Kocham spotkania z moimi szafiareczkami... Dobrze, że spotykamy się regularnie :)
Dziewczyny, nauczyłyście mnie tolerancji i tego, że moda może byc interpretowana na wiele sposobów i mieć wiele odsłon, nie wszystkie muszą się nam podobać, ale dzieki temu nasze ulice nie są smutne, a my nie nosimy mundurków. Bardzo Wam dziękuję! Każda z Was jest dla mnie inspiracją i często zdarza się, że po naszym spotkaniu biegnę do sklepu by kupić ciuch, o którym wcześniej nawet bym nie pomyślała (no i cóż... Przebywając z Wami czuję się młodsza :)).

Wspólne zdjęcia zrobione na wrześniowym spotkaniu....
Czarno-białe klimaty
autor zdjęć: Sebastian Rudnicki/asmmedia.com


Oczywiście ja byłam w pracy, więc nie załapałam się na fryzjera i makijaż, ale dzięki uprzejmości Sebastiana mam kilka fajnych fotek :)


 


6 komentarzy:

 1. Gosieńka Ty z nasz wszystkich i tak wyglądasz najlepiej i jesteś naszą mentorką i królową <3

  OdpowiedzUsuń
 2. bez Ciebie nie było by tych wspaniałych spotkań, dziękuję Ci za całe zaangażowanie i cudowną atmosferę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz się będę musiała starać jeszcze bardziej
   <3

   Usuń
 3. o proszę, jakie ładne dziewczyny;>>

  OdpowiedzUsuń